Naše cesta

Naše cesta

Důvěra k vesmíru, láska k Zemi a úcta k jednotlivci jsou základem, na kterém stavíme své životy. Naším záměrem je žít v souladu s přírodou a vlastní přirozeností. Smyslem naší práce je šířit moudrost, radost a lásku. Umožnit lidem růst a léčení starých bolestí. Předávat poznání, že všichni lidé jsou nedílnou součástí jednoho celku, bezpodmínečně milovanými bytostmi, jejichž podstatou je láska. Věříme, že radost a štěstí se na světě šíří tak, že se člověk postará především o to své a je laskavý ke svému okolí.

 

 

http://youtu.be/YuWVjhY8IRE

 

Okolní příroda a ekologieSíla - náhled

 

MC Ordějov leží na hranici CHKO Bílé Karpaty na úpatí Velkého Lopeníku. Od severu je chráněno valy starého keltského hradiště, od jihu potokem Nivnička. Vodu čerpáme z vlastní studny a ze studánky s kojeneckou vodou. Zateplené domy vytápíme ekologickým tepelným čerpadlem. Díky biologické čističce neznečišťujeme ani kolem protékající Nivničku ani přilehlou přehradu Ordějov, kde je možné se příjemně vykoupat.

 

 

Relaxace a uvolněníSvoboda - náhled

 

Ordějov nabízí možnost uvolnit se od každodenní práce a v tichosti se ponořit do vlastního bytí. Kromě programů jste zváni na letní a zimní rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, které umožňují v klidu a radosti (bez alkoholu) relaxovat a další akce.

V létě je k dispozici dětské hřiště, trampolína a koupání v krásné přehradě Ordějov. V zimě lyžařský areál Mikulčin vrch. A po celý rok nový akvapark v Uherském Brodě, rozhledna Lopeník a okouzlující příroda Bílých Karpat.

 

Jsme jedinečné, permanentně se sebevzdělávající bytosti, stojící v proudu radostné životní hojnosti.

 

 

 

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79radha(a)ordejov.cz773 623 366