Program

Jste srdečně zváni na kurzy a semináře, které pro Vás pořádáme v roce 2019. Přijďte rozvinout své možnosti, životní sílu, vnitřní klid, bezpodmínečnou lásku, radost, osobní svobodu a vědomí sebe sama.

Na základní úrovni jsme všichni jedinečnými duchovními bytostmi - tvůrci svého osudu. To, jak se dnes máme, je obrazem našeho dosavadního života. Rostlina vzešlá ze semínek našich myšlenek, pocitů, slov a činů. Smyslem je náš permanentní sebevzdělávací proces.

Je mnoho úrovní. Můžete jimi projít, integrovat je, můžete je dokonce přeskočit, ale nelze je ignorovat. Jsou a působí. Záleží na nás, s čím se stotožníme a jestli dokážeme s vděčností, úctou a pokorou přijmout Život takový, jaký je. Náš vnitřní postoj nám zrcadlí náš život. Vše co prožíváme, prožívá skrze nás jako to své také Zdroj, ze kterého jsme všichni vzešli a jehož jsme a vždy budeme nedílnou součástí.

Jestliže se považujete pouze za tělo a mysl, jestliže Váš život řídí výhradně Váš rozum, nesete plnou odpovědnost za celý svůj život. Pokud přijmete svojí univerzální podstatu - nekonečné vědomí a trvalé spojení s Prvotním Zdrojem, můžete odpovědnost předat neskonale inteligentnějšímu Universální vědomí. Nejde o cíl, jde o naplnění.

Připustit si, že jste něco víc, než jen tělo a mysl, je prvním krokem k sebepoznání. Každý má možnost zažívat mír, klid a radost. Každý se jednou otevře svému mistrovství. Cestu si volíme sami. Každý sám a každý s tím svým.

Nabízíme Vám různé možnosti sebepoznání, odhalení starých osobních zapletení, překročení vědomých i nevědomých vzorců a znovunalézání významu slov "JÁ JSEM".

"ODHALUJEME TO, CO JE A PŮSOBÍ"

Akce v MC Ordějov | Akce v celé ČR

Program akcí 2019

Č. Termín Název Lektor Cena Přihláška
19 23. 11. 2019 SOBOTNÍ systemické KONSTELACE - Brno, Centrum Zázemí Mgr. Čeněk Rosecký 1 400 Kč Přihlásit se
16 24. 11. 2019 Dopolední konstelace - Uh. Hradiště Mgr. Čeněk Rosecký 1 200 Kč Přihlásit se
18 24. 11. 2019 Spokojené partnerství, aneb co skrývá manželova duše Mgr. Čeněk Rosecký 150 Kč Přihlásit se

Program akcí 2020

Č. Termín Název Lektor Cena Přihláška
01 1. 2. 2020 SOBOTNÍ systemické KONSTELACE - Brno, Centrum Zázemí Mgr. Čeněk Rosecký 700 Kč Přihlásit se
13 17. 4. 2020 VÝCVIK KONSTELACÍ VNITŘNÍCH OSOB - 2019 Mgr. Čeněk Rosecký 18 500 Kč Přihlásit se

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE O PROGRAMECH POŘÁDANÝCH V PROSTORÁCH CENTRA ORDĚJOV

Přihlášení - Platba

Po vyplnění on-line přihlášky v „Kalendáři akcí“ bude zařazeni mezi zájemce o zvolený program. Pokud je na akci požadována záloha, je pro Vaše přijetí na akci nezbytné tuto zálohu uhradit. V tomto případě,  rozhoduje o zařazení pořadí připsání zálohy na náš účet. Pokyny k platbě zálohy Vám přijdou automaticky na e-mail uvedený v přihlášce, ihned po jejím odeslání. Doplatek ceny je v hotovosti na místě.

Ceny programů zahrnují kvalitní vegetariánskou stravu a ubytování v pokojích po 3 osobách (ženy a muži zvlášť). Za příplatek 500 Kč/noc je možné si předem rezervovat samostatný pokoj.

Ubytování je možné také ve vlastním stanu na zahradě.

Zahájení:

Programy obvykle začínají první den od 18:00 prezencí.
19:00 - večeře,
20:00 - zahájení programu
Poslední den končí obědem v cca 13:00.
 

Co si vzít s sebou:

S sebou si přivezte vlastní povlečení a prostěradlo (spacák není vhodný, máme nové matrace) , polštářek, přezůvky, láhev na pití v meditárně, pohodlné oblečení, boty na procházky v přírodě, plavky...  V případě zájmu Vám za příplatek 100 Kč/pobyt poskytneme čisté povlečení. Lůžkoviny (přikrývka a polštář) jsou k dispozici v ceně akcí.

 

Doprovodný program:

Akce obvykle doprovází dobrovolné aktivní meditace zaměřené na uvolnění těla, ducha a volné plynutí energie.

 

Kde nás najdete:

MC Ordějov se nachází na samotě, obklopené přírodou, v místě původního keltského opidia, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov.

(GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).

 

Příjezd:

Autem:

Příjezd od Uherského Brodu - hned těsně za dopravní značkou obce „Bystřice pod Lopeníkem“ zabočte doprava. Pokračujte pořád rovně po asfaltové a dále po štěrkovo-hliněné cestě (cca 400 m), podél sloupů elektrického vedení až přijedete k nám.

Příjezd od Trenčína - za mostem pře Nivničku jsou tři odbočky doleva. Odbočíte na poslední z nich (těsně před zančkou Bystřice pod Lopeníkem. Pokračujte pořád rovněrovně po asfaltové a dále po hliněné cestě (cca 400 m), podél sloupů elektrického vedení, až přijedete k meditačnímu centru.

Parkoviště je v areálu centra.

 

Než se vydáte na cestu, využijte www.mapy.cz případně www.idos.cz.

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79info(a)ordejov.cz777 577 738