Dech Života

Dech Života

Dýchání je kvalitou, která člověku umožňuje návrat k původnímu Zdroji. Dává nám možnost zažít esenciální kvality vesmíru, přímé spojení s univerzální podstatou, poznat své pravé já. Odhalí Vám jemné vzorce vaší osobnosti a dá nové možnosti volby v tom, jak přijímat a žít svůj život. Zanese Vás do dimenze vnitřního klidu, míru, bezpodmínečné lásky a jednoty k poznání vašeho neoddělitelného a věčného propojení s Existencí.

Umožní odhalit a rozpustit základní nevědomé překážky, které Vám brání prožívat radost a štěstí života. Navíc si odnesete vědomou zkušenost síly a kouzla svého dechu - poznání, že dýchat znamená žít.

Přínos této jedinečné dýchací techniky, spočívá v tom, že každému přinesd to, co jeho systém aktuálně ze všeho nejvíce potřebuje ke svému dalšímu růstu.

V bezpečném a podporujícím prostředí meditačního centra proběhne systemická příprava, tvorba záměru, vědomé dýchání, sdílení a transformace zážitku z dýchání. Dech Absolutna Vás povede přes okamžiky porodu či jiných stěžejních okamžiků vašeho života souvisejích s vaším záměrem, až k okamžiku splynutí s vaší skutečnou podstatou. Umožní transformaci traumat, která blokují vaši energii a obnoví její volné proudění.

Dech je naším přímým spojením s Prvotním Zdrojem. Novorozenci si velmi přejí dýchat. Touží po dechu. Vědí také, že dýchat znamená žít. Většinu lidí ale radost z dýchání vzhledem k bezprostředním okolnostem narození opustila a dýchání se jim naopak spojilo se vzpomínkou na něco velmi bolestivého. A oni, v přirozené snaze vyhnout se bolesti, začali svůj dech nevědomě blokovat… Tyto staré životní bloky je možné uvolnit a transformomovat a jejich prostřednictvím se spojit s s naší podstatou - Světlem života.

 

Metoda Dech Života má rovněž další pozitivní účinky na náš život:

·         odstraňuje pocity frustrace

·         podporuje stabilitu a vnitřní rovnováhu

·         uvolňuje napětí, stres, strachy, úzkosti a bloky

·         zvyšuje vědomí sebe a úctu k sobě

·         očisťuje a harmonizuje celý nervový systém

·         podporuje léčbu fyzických nemocí

 

„…náhle se moje vědomí otevřelo a já prožíval okamžik, kdy jsem se poprvé v tomto životě svobodně nadechnul. Znovu jsem prožíval první nádech a s ním i krásu naplnění touhy žít. Pocit prvního nádechu jsem prožíval několik minut. Plnými doušky jsem hltal čistý dech života. Nikdy jsem nedýchal tak plně, otevřeně a radostně. Můj dech byl přitom neskutečně hladký. Zároveň s tímto dýcháním jsem prožíval hluboké vědomí, že život je to hlavní a nejdůležitější, pro co jsem si na svět přišel. To největší, co mi bylo dáno. Pociťoval jsem hluboku vděčnost za tento dar.„

ze zápisků účastníka kurzu Dech Absolutna

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79radha(a)ordejov.cz773 623 366