Čeněk Rosecký

Čeněk Rosecký

Otevřením centra Ordějov jsem si splnil jeden z mých životních snů - vytvořit bezpečný prostor pro sebepoznání a vědomý osobní rozvoj.

Smyslem našich životů je sebvevzdělávací proces, poznání kdo jsme a prožívání naší univerzální podstaty v materii - její produchovnění. Přejeme si šířit klid, mír a moudrost, jak nejlépe dokážeme. Přijímáme odpovědnost za svůj život, učíme se soucítiti s druhými lidmi a dávat jim úctu.

Mgr. Čeněk Rosecký

Je mi 47 let. Prioritou je pro mne osobní růst. S lidmi pracuji posledních 14 let. V současnosti je to mé hlavní povolání. V průběhu praxe jsem poznal, jak složitá a hluboká bývají osobní zapletení, i kolik odvahy, moudrosti a pokory je zapotřebí k jejich transformaci.

Mohu Vám ukázat, kde jsou skryty zdroje síly a energie. Postupně poznáte, že kroky, které budete činit mění Vás i Váš pohled na svět. S důvěrou se budete moci otevřít smysluplné změně ve vašem životě a stát se lidmi, kteří dokáží adekvátně reagovat na všechny životní výzvy, lidmi připravenými milovat.

Vystudoval jsem PrF MU v Brně, PdF OU v Ostravě a v roce 2001 založil vzdělávací agenturu a nakladatelství Tvořivá škola. Pracuji jako manažer, lektor, rodinný terapeut a systemický kouč. Mám 6 dětí. Dvě s první ženou Alenou a čtyři s mojí druhou ženou Radanou. Posledních 10 let se intenzivně věnuji skupinovým a individuálním systemickým konstelacím.

Na jaře roku 2004 – v mých 33 letech – jsem se díky mozkové meningitidě, která mne na dva dny poslala do tmy, poprvé setkal s tím, co si dovoluji nazvat "Světlem života". Je to tajemství, které obsahuje lásku, moudrost, štěstí, vnitřní klid, radost a mnoho dalších kvalit, kterých se lidem v životě často nedostává. Poznal jsem, že skutečně plně zhojit a vyřešit všechny naše životní potíže můžeme jedině, pokud se této kvalitě zcela otevřeme. Přestaneme sebe i druhé lidi hodnotit, soudit, trestat nebo zkrášlovat a staneme se k sobě a svému okolí laskavými.

Absolvoval jsem výcviky Systemických konstelací, Hypno-systemického kočinku, Klasického koučinku, Školních systemických konstelací, Dechu života a Silvovy metody. Prošel jsem sedmiletým individuálním očistným programem technikou One-Brain. Absolvoval jsem bezpočet seminářů, sezení a ceremonií všeho druhu. Ze všech technik měl ale stále nejvíce oslovují systemické konstelce kombinované s odstraňováním emočních bloků přes tělo.

Nabízím Vám možnost pochopit a uvidět skryté zákonitosti a síly, které určují naše životy, životní pocity, potřeby a nároky. Poznání řádu lásky a jeho přijetí je pro mne základním předpokladem spokojeného a smysluplného života.

 

 
 
 
 
Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79radha(a)ordejov.cz773 623 366