Dagmara Jarošová Čeněk Rosecký,

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
5 RETREAT ESENCE ŽIVOTA - Velkopolský mlýn, Náměšť n.O. Centrum Velkopolský mlýn, Velké Pole 326, Náměšť nad Oslavou

Hledáte rovnováhu a vnitřní klid? Toužíte po radosti, síle, lásce, radosti a svobodě? Chcete prohloubit svůj pocit spokojeného života? Zajímá vás, kdo skutečně jste? Čím vším ve skutečnosti jste? 

Prvním možností jak toho dosáhnout je plné přijetí skutečnosti, že to, co jsem nedostal, už nikdy nedostanu. Sami jsme se narodili a sami zemřeme. Tak to je. A všechny snahy to zamést pod koberec dříve i později zkrachují. V okmažiku přijetí, přijde i osvobození. Druhou možností je dát si to sám. Spojit se svými výše uvedenými kvalitami a zažít na vlastní kůži pocit míru a sounáležitosti.

Retreat nabízí možnost poznat ty části své duše, které určují vaše životní pocity. Uvidět své vnitřní děti, ženy, muže, zvířata i bohy a spojit se s nimi v jednotě. Našimi pomocníky budou systemické techniky, tanec, dech, příroda, živly, všichni naši průvodci, ochránci, síly a zákonitosti k tomu určené.

Společně vstoupíme na kontinenty naší duše a spojíme se s jejich esenciálními kvalitami. Zvědomení, integrace a vzájemné propojení těchto kvalit je nejen jedinečnou příležitostí k poznání sama sebe, ale také k osobnímu růstu, k prožívání smysluplného a spokojeného života a k návratu do jednoty.

Práce ve skupině se společným zájmem a cílem, která se vzájemně podporuje a motivuje, rozvíjí vnitřní sílu a vytváří bezpečný prostor potřebný pro úspěšný průběh procesů a udržitelnost dosažených změn.

 

Poznáte o sily a zákonitosti, které působí v duši člověka. Porozumíte hlubším příčinám nesnází a získáte příležitost obnovit porušenou rovnováhu a dosáhnout rozšíření vědomého sebepoznání.

"Dokud nezvědomíte nevědomé, bude to řídit Váš život a budete to nazývat osudem."

                                                                                                                                    C. G. Jung

 


 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79radha(a)ordejov.cz773 623 366