ZLATÁ esence bytí

ZLATÁ esence bytí

Číslo akce: 11
Lektor: Prasadam a Martina Janků
Místo: MC Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem 79
Termín: 31. 5. 2019 18:00

Seminář se uskuteční v termínu od 31.5.  do 2.6. 2019

Program začíná první den v 18:00 a končí v neděli v 17:00.

Hodinová dotace: 16 hod.
Cena: 4 300 Kč, záloha 0 Kč

Cena programu zahrnuje:

- kurzovné - 2900 Kč

- 2 x ubytování v pokojích po třech + 2 x kvalitní a pestrou vegetariánskou plnou penzi, základní občerstvení (čaj, káva, ovoce) - 1400 Kč


Cena je splatná předem viz. podmínky pořadatele.

Vyčkejte na e-mail s infomrací o platbě.

Akci pořádáme ve spolupráci s uh.kdeco s.r.o.  / www.kdeco.uh.cz


Po přihlášení a úhradě ceny budete zařazeni do seznamu účastníků. O zařazení budete informováni e-mailem.

 

Anotace:

Znovu prožití a uzdravení období prenatalu, porodu a navázání láskyplného vztahu s maminkou.

Seminářem Vás provedou Prasadam a Martina Janků.

L

Obsah akce:

Navázání láskyplného vztahu s maminkou a se světem. S tématy matky, s dobou, kdy byly naše potřeby naplňovány bez jakéhokoliv úsilí, je spojena kvalita dokonalé jednoty se světem a přijímání nepodmíněné lásky. Nepodmíněná láska vyživuje a uzdravuje naše emocionální zranění a léčí náš nervový systém. V učení Diamnod Logos přináší tuto kvalitu zlatá esence bytí.

Lásku a emocionální výživu, kterou jsme dostávali od maminky, v životě často nevědomě očekáváme a vyžadujeme od svých současných partnerů. Anebo se s nimi do stavu jednoty a lásky chceme vrátit i za cenu potlačení nás samotných, našich emocí, pravdy i našeho vlastního života.

V různých cvičeních na semináři projdeme mimo jiné fází vlastního prenatalu, porodu a doby krátce po narození - raným stadiem života a vztahem s maminkou. Uzdravíme v sobě traumata tohoto období. Naučíme se, že lásku a emoční výživu, jednotu se světem, charakteristickou pocitem "vím, kam patřím" můžeme přinést sami sobě, bez toho, že bychom je požadovali od partnerů, pasivně je očekávali do vnějšího světa.

Jaké kvality mi přinese tato esence?

Uzdravení traumat z období prenatalu a porodu. Vyživující jednotu, láskyplné přijetí maminky do života, pocit naplnění a výživy. Léčení nervového systému.

Co je potřeba léčit, co bývá problém?

Traumatizující porod, pocit oddělenosti, nechtěnosti, nepřijetí, nelásky. Nedostatek emocionální vyživenosti. Narušený vztah s maminkou.

Jak s tím na semináři budeme pracovat?

Meditace - vedené i aktivní, prožitkové cvičení, techniky na znovu prožití období prenatalu a porodu, sdílení k hlubšímu sebeuvědomění, konstelační techniky, tanec.

vice info: http://www.kvalitazivota.cz/doc/prozitek-jednoty-uzdraveni-nervoveho-systemu

 

Co si vzít s sebou?

- Pohodlné oblečení a teplé ponožky jsou v meditárně příjemné.

- Pokud si chcete dělt poznámky tak poznámkový blok a něco na psaní.

- S sebou si přivezte vlastní povlečení a prostěradlo (spacák není vhodný, máme nové matrace). V případě zájmu Vám za příplatek 100 Kč/pobyt poskytneme čisté povlečení. Lůžkoviny (přikrývka a polštář) jsou k dispozici v ceně akcí.

- Láhev na vodu na pití v meditárně, vlastní ručník.

 

Program

/může se mírně měnit/  

Pátek

18.00–22.00 - úvodní blok 

Sobota

8.00–9.00 - ranní taneční meditace /dobrovolná/

10.00–13.00 - dopolední program 

oběd  

14.30 –15.30 - vycházka 

16.00 –19.00 - odpolední program 

večeře 

20.30–22.00 - večerní program 

Neděle

8.00–9.00 - ranní taneční meditace / dobrovolná/ 

10.00 –13.00 - dopolední program 

oběd 

14.30–17.00  - odpolední blok

 


PRASADAM

Od 1979 Získává první spirituální zkušenosti v ašrámu v Puně, je účastníkem každodenních rozprav Bhagwana Shree Rajneeshe – Osha. V této době začíná denně po dobu několika let provádět dynamickou meditaci a meditaci kundalini stává se sanjasinem, prochází iniciací od Osha – dostává první jméno Svámí Anand Hoshy. 1984 Dostává od Osha nové jméno Svámí Anand Prasadam, které užívá dodnes 1988–2001 Pobývá v Osho ašrámu v Puně, Indie. Zde prochází výcviky: Vipasana retreat, Centering, Primal, Tantra, Avernes intenziv, Astrologický tréning, Gurdiev dance trening /Amio, Jivan/, AFH – Anti Fischer Hoffman proces /Sudha/, Primal-intenziv, Voice dialog, Paiting group, Mask trening /Jivan, Mery/, Satory – intenziv, 7 úrovní vědomí /Wadud, Waduda/ 1997 do současnosti Prochází pravidelně 4× ročně výcviky: Kausal trénink – minulé životy, astrologie, enneagram /Bassier, Německo/ Od roku 1999 do současnosti je v intenzívním tréninku Diamond Logos – práce s esencemi /Faisal, Kuvajt/. Pracuje převážně v Čechách, v Číně (Peking, Šanghaj), Hong Kongu a Tajpeji. První semináře v Čechách proběhly v roce 2003, od roku 2006 vzniká ucelené učení osobního rozvoje pod názvem MANDIRA.

 

 

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79info(a)ordejov.cz777 577 738