Výcvik PROŽITKOVÉ ASTROLOGIE I. - 12 krajin zodiaku

Číslo akce: 2
Lektor: Vojtěch Franče
Místo: Studio Metodějka, Brno - Královo pole
Termín: 18. 3. 2021 10:00

Termíny cyklu: 

1. část: 18. 3. 2021

2. část: 15. 4. 2021

3. - část: 13. 5. 2021

4. - část: 24.6. 2021

5. - část: 16. 9. 2021

6.  - část: 14. 10. 2021

Programy se konají vždy ve čtvrtek od 10:00 do 18:00.

 

Hodinová dotace: 48 hod.
Cena: 11 800 Kč, záloha 1 000 Kč

Cena hrazená v hotovosti na místě: 1800 Kč za každou část.

+ záloha na celý cyklus: 1000 Kč - splatná do 14 dnů od zaslání zálohové faktury.

Storno polatek při odhlášení: 1000 Kč

Cena programu zahrnuje kurzovné + základní občerstvení (čaj, káva).

Stravování si hradí účastníci každý sám. (Stravování je možné v okolních restauracích, kterých je zde dostatek) nebo bude řešeno formou dovozu na místo.

 

Max. počet účastníků: 10 osob. Tento počet zajišťuje indviduální přístup a možnost si v průběhu cyklu ošetřit vlastní symtomy každému z účastníků. (počet volných míst: 4). 

 

Anotace:

Během šesti celodenních setkání si na vlastní kůži vyzkoušíme a zaintegrujeme 12 základních archetypálních energií horoskopu. 

Každé astrologické znamení můžeme přirovnat ke krajině, která má nějaké rozvlnění, zabarvení, atmosféru a typická témata. Beran například odpovídá naší odvaze žít a skotačivé radosti ze života, Býk vypovídá o tom, jak to máme se vztahem k tělu, hmotě, penězům a užívání si života skrze smysly. Jde tedy o to, že během našeho putování, procházíme všemi dvanácti krajinami v nás samých. Ty jsou v každém z nás, bez ohledu na to, jaké jsme "znamení". Na naše putování nepotřebujeme žádné znalosti, cestujeme nalehko.

Obsah akce:

AstroČeká nás 6 setkání a na každém si projdeme dvě protilehlá znamení. Ty k sobě totiž komplementárně patří a doplňují se, podobně jako to vidíme na symbolu jin-jangu.

1) Na prvním setkání, těsně před vytrysknutím prvního jarního dne, se projdeme krajinou berana a protilehlých vah. Podíváme se tak na naše téma prosazení svého ega, odvahy a inciativnosti (beran) a současně ochoty ke kooperaci a smyslu pro krásu, styl a eleganci (váhy). Tím se jednak naučíme obě znamení pochopit skrze konstelační prožitek. A za druhé si tyto krajiny naší duše v sobě uzdravíme a narovnáme, aby jsme mohli začátek jara přivítat dobře vyladěni.

2) Na druhém setkání si osaháme krajinu býka (tělesno, smysly, hmota, peníze) a očicháme krajinu štíra (sexualita, moc, kontrola, posedlosti).

3) Na třetím setkání si zatančíme v hravém znamení blíženců (smích, lehkost, bláznovství a komunikace) a v protilehlém velkolepém znamení střelce (víra, vizionářství, cestování, ale také roztříštěnost a plýtvání energií).

Jak vidíte, každý archetyp má své pozitivní zdravé vyjádření, stejně jako stínové projevy. Některými znameními se nám bude procházet lehko, v jiných si budeme muset něco zpracovávat. Některé krajiny známe důvěrně, jiné pro nás budou objevováním a výzvou.

4) Na čtvrtém setkání se ponoříme do hlubokých modrých vod raka (mateřství, city, sny, a vztahové ulpívání) a protilehlého kozoroha (stáří, zodpovědnost, vážnost a koncentrovanost).

5) Na pátém setkání v sobě rozezvučíme majestátní akord lva (hrdost, sebevědomí, tvořivost a seberealizace), jemuž kontrastuje protilehlý  "osvícený" vodnář (nadhled, osvobození, nelpění a odstup).

6) A konečně, při šestém setkání se spojíme s šikovnou pannou (péče o zdraví, psychosomatika, pokora, služba celku až sebeopopmíjení), na kterou se z dálav nekonečna dívají mystické ryby (soucit, empatie, odpuštění a závislosti). Tím se náš cyklus ve vše rozpouštějících a míruplných rybách uzavře a my budeme na mnoha rovinách uzdraveni, zaceleni, zoceleni, zprohýbáni, provětráni a pobaveni.

Na setkávání s vámi se těší, Vojtěch Franče a Čeněk Rosecký.


 

Vojtěch Franče

Lektor, terapeut a průvodce vaším příběhem: grafolog, astrolog a facilitátor konstelací. V oblasti psychologie jsem ve svém přístupu nejvíce inspirován C.G.Jungem a A.Mindellem. Na FFUK v Praze studoval filozofii-estetiku a psychologii.

 

 

 

 

 

 

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79info(a)ordejov.cz777 577 738