Večerní systemické KONSTELACE _UH_KDECO

Číslo akce: 9
Lektor: Mgr. Čeněk Rosecký
Místo: Centrum KDECO, Uherské Hradiště, Města Mayen 1536
Termín: 12. 12. 2021 17:30

Neděle 12. 12. 2021 od 17:30 do cca 21:00 hod. 

Hodinová dotace: 3 hod.
Cena: 300 Kč, záloha 0 Kč

Cena za seminář: 300,-

Cena za seminář s vlastní konstelací: 2000,-

Hradí se na místě po skončení semináře.

Anotace:

Setkání je možností pro osobní vnitřní posun, který probíhá na základě odhalení, léčení a integrace osobních, rodinných, rodových nebo hlubších zapletení na úrovni duše a jejich uvolnění. 

Nabízí vědomou a svobodnou práci na úrovni duše. Je to příležitost podívat se na to, co se skrývá za osobními, vztahovými, zdravotními, finančními nebo pracovními potížemi. Způsob jak uvolnit blokace, umožnit volné plynutí a tím také realizaci vašich hlubších záměrů (zdraví, hojnosti, lásky, práce).

Pracovat budeme technikou systemických konstelací - jejich konkrétní forma bude volena na základě záměru klienta. Seminář nabízí syntézou rodinných konstelací B. Hellingera, Individuální systemiky A. Wittemana,  Konstelací traumatu, Procesu životní integrace W. Nellese, Příběhů duše (karmických konstelací) a Energetické práce vycházející z One Brain.

Centrum KDECO je novým, bezpečným místem s energeticky čistým záměrem a nastavením v souladu s novým paradigmatem lektorského vedení, kdy lektor je sice tím, který vede, ale zároveň dává klientovi svobodu vč. možnosti spoluvytvářet svůj proces nebo i převzít jeho vedení. Bezpečná a laskavá energie prostoru je významnou podporou pro realizaci záměrů klientů. Vážím si možnosti zde uspořádat tento seminář.

 

Obsah akce:

Seminář přináší možnost zvědomění příběhů duše - odhalení její struktury a nevědomých částí - vnitřních podosobností, skrze které prožíváme, reagujeme a komunikujeme. Odhalení jejich vztahů, vůle, zapletení i původní esence, se kterou přišly na tento svět. Ale také jejich příběhů, které si přinášejí z minulosti. Cesta, která směřuje od strachů, vin, vnitřní roztříštěnosti a boje jednotlivých podosobností o moc k prožitku vzájemnosti, hluboké sounáležitosti a odhalení jejich původních životních hodnot a schopností.

Poznáním, zvědoměním a event. rozpuštěním reaktivních postojů vnitřních osob se automaticky mění vnitřní nastavení člověka a tím také jeho existenční pocity, emoční reakce a vztahy s druhými lidmi. Je to šance začít žít nový život v sounáležitosti, spokojenosti a míru.

Možnosti konstelací:

 • Odhalit, zvědomit a opustit bloky, přesvědčení a programy, které nám brání v prožitku vědomého bytí (prožitku vlastní Esence)
 • poznávat a přijímat části sebe sama – aspekty působící v naší duši, tzv. podosobnosti – vnitřní děti, ženy, muže, zvířata a bohy,
 • uvidět dynamiku, která se odehrává v naší duši – vnitřní konflikty, to, co nám brání pohnout se dál, to, co vytěsňujeme, a tím si to přitahujeme do života, to, čeho se bojíme, disharmonické programy a přesvědčení, staré sliby, závazky, dohody,…
 • harmonizovat vnitřní konflikty – splynutí vnitřních polarit v jedno
 • integrovat vytěsněné, skryté nebo odštěpené (traumatizované) části duše
 • odhalit a spojit se s esenciální podstatou naší duše – přijmout dary, se kterými jsme přišli na svět, a začít je realizovat v životě,
 • porozumět svému chování, svým myšlenkám a svým pocitům – učit se nehodnotit a nesoudit,
 • prožívat hlubokou sounáležitost všech vnitřních osob a dosáhnout jejich odhodlání nadále spolupracovat ve prospěch celku,
 • posílit zdravé vědomí sebe (sebejistotu) - přestat se cítit hodnocen, souzen nebo dokonce pronásledován.
 • přijmout sebe takového, jaký jsem, se vším, co ke mně patří, a prožít zkušenost, že právě takový jsem hoden radosti, spokojenosti a lásky.
 • dovolit si cítit se a být šťastným, zdravým a spokojeným člověkem.

Díky práci a podpoře ve skupině stejně zaměřených lidí, získáte podporu, vědomí vzájemné sounáležitosti a možnost hlubší integrace dosažených změn v životě.

 


 

Více informací o Konstelacích vnitřních osob naleznete zde

 


 

ZPĚTNÉ VAZBY NA KONSTELACE VNITŘNÍCH OSOB

Seminář patřil k těm nejlepším, na kterých jsem byla, a odvezla jsem si spoustu dojmů. Pro mě to byly vzácné chvíle intenzivní práce, vzájemné podpory,  pomoci, opravdovosti a lásky. Spojovalo nás cosi vzácného, co se jen tak nevidí. S podosobnostmi se hodlám potkávat dnes a denně, prozkoumávám, kdo to ve mně vlastně "bydlí" a s kým mám tu čest. A snad už mě to jen tak nepustí. Je to obrovské dobrodružství. Dočítám knihu Inteligence duše a už mám připravenou Architekturu.

Vím, že to nebude lehká práce, a vím, že všechny mé bytosti jen tak po večeři nenastoupí do řady a nepodají hlášení. Ale to nevadí, já se k nim doufám nějak dostanu, aspoň snad k některým. Tak se měj fajn a moc díky za vše!

Ivana


 

Som unesená tým, ako tie podosobnosti fungujú, aké je to uchopiteľné - teda aspon pre mňa. Som strašne vďačná, že mám možnosť nahliadnuť do niečoho takého a takýmto spôsobom rozširovať svoje vedomie a prechádzať životnými skúsenosťami.  Držte sa, majte sa, vidíme sa. Eva

 


Pro mě to by neobyčejný víkend - výborné vedení, skvělá "sešlost" lidí, takové to pohlazení na duši i na srdci, i když v některé konstelaci v dost drsném provedení. :-)Moc se mi to líbilo, odvezla jsem si spoustu silných zážitků, které budou dlouho doznívat.

Ještě jednou díky!

 


Ahoj Čendo, ještě jednou děkuji, myslím, že konstelace vnitřních osob u Vás jsou čím dál úžasnější nástroj k práci na sobě a pozoruji, že teď opravdu dovedou zacílit přesně na ten problém, který konkrétně člověka trápí a účinek je hned viditelný. Já se cítím klidnější a vyrovnanější, nějak silnější, je to úplně normální, přirozený stav. Samozřejmě už jsem maličko ujela, ale žádné tak jak předtím to není. Už se blíží vánoce tak věřím, že to bude v klidné atmosféře. Budu zklidňovat své vnitřní osoby a přeji Tobě i celé Tvé rodině krásné a požehnané Vánoce.  Jarka

 


Konstelaci vnitřních osob jsem si postavil už 2x. Mohu říci, že nic z mé dosavadní práce na sobě (rodinné konstelace x krát, kineziologie x krát, ceremonie x krát, holotrop x krát...) neučinilo tak zásadní a hlavně trvalou změnu v mém emočním prožívání světa, lidí a sama sebe. Chápu, že by se to asi nestalo, kdybych to vše před tím neabsolvoval, ale nyní koneně vnímám a žiju mír v duši, jsem ve svém středu, vidím sebe své potřeby. A mohu si být věrný a neubližovat si. A vidím lidi kolem sebe, jejich bolest i jejich radost a mohu je milovat takové, jací jsou. A zústat nebo odejít. Cítím se svobodný. Petr

 


 

Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, to co jsi říkal o setrvačném jednání a i to ostatní. Hned v pondělí se mi stalo, že jsem uletěla a reagovala jsem zase stejně jako dříve - dětsky. Vztekem a sebelítostí, ale bylo to jiné, ne tak hluboké, jakoby člověk měl nějakou peřinku, ze které se odrazí, protože jsem se dříve dala dohromady a poznala, že reaguju dětsky (moje vnitřní dítě a i vnitřní zvíře asi), a to v řádu asi půlhodiny a pak jsem se rozhodla tuto situaci řešit jako dospělá.

To dříve, než jsem vůbec začala s prací na sobě, to bych zůstala v tomto postoji nadobro. A ještě před konstelacemi, bych na to přišla za rozhodně o hodně delší dobu a už vůbec bych si to tak jasně neuvědomila. Je to rozdíl. Cítím se jakoby silnější a kompaktnější.

Také jsem se dokázala v pravou chvíli v práci ozvat (asi můj vnitřní muž), a tu svoji autoritu ve slušnosti prosadit, což se mě v poslední době také nějak nedařilo. Pro mě je to opravdu jiné. Měla jsem v konstelaci tu rozpolcenost, ty dva tábory a zraněné dítě a zvíře, jestli si vzpomínáš.

Jinak fyzicky jsem se cítila od neděle hodně unavená, bolel mě doslova každý por na těle, až dnes se to trochu lepší, zároveň jsem ale měla jakoby zostřené vnímání sebe uvnitř, a byla jsem trochu jak v rauši, což bylo zas takové příjemné. Večer v klidu a soustředění dovnitř se mi moje vnitřní zvíře ukázalo - jako zranitelné a hebké ve dvou podobách - králíka a kočky. Prožila jsem jeho velikou bezbrannost, zranitelnost, jemnost a také tu bolest ze zranění, které se dá utěšit pohlazením, které oni milují.

Jinak velice moc děkuji, přeji krásné dny a ať se vše daří a zdravím tebe a celou rodinu. 


 

 

O lektorovi: Mgr. Čeněk Rosecký, *1971

Pracuji jako lektor a systemický  terapeut

Zaměřuji se na řešení vztahových, zdravotních, emočních, finančních a pracovních potíží klientů. Využívám schopnosti vcítění se, načtení informací z pole klienta, vhledu, systemické vědomosti z oblasti řádů života, práce na úrovni vědomého pole a fyzického těla klienta.

Vedu výcviky a semináře systemických konstelací v Praze, v Brně, v Bratislavě a na dalších místech. Jsem autorem technik Konstelace vnitřních osob a Energetické konstelace, které propojuji rodinné konstelace B. Hellingera, Individuální systemiku A. Wittemanna, Konstelace traumatu, Karmické konstelace a Příběhy duše.

Nabízím skupinové a individuální energetické konstelace a práci na fyzické úrovni krásnou a silnou technikou dearmoring. Obě techniky je možné rovněž propojit.

Vystudoval jsem PrF MU v Brně a PdF OU v Ostravě. V roce 2001 jsem založil akreditovanou vzdělávací agenturu Tvořivá škola, zaměřenou na vzdělávání učitelů, protože tuto oblast -  hned po Vědomé rodičovské výchově - považuji za zcela zásadní. Naši rodiče a učitelé jsou nejdůležitějšími lidmi našich životů. Od rodičů máme vše. Jsme z nich a máme v sobě a skrze ně i celé rody ze kterých pocházíme. Naši učitelé nás v tom pak buď utvrdí nebo nám ukáží, že je to možné i jinak.

Rodiče i učitelé, stejně jako každý jiný člověk, potřebují ke spokojenosti především poznání základních systemických sil a zákonitostí, které určují naše životy. Tj. stoupnout si na své místo, uvědomit si a prožít to, kým skutečně jsou. Odstranit vše, co jim nepatří nebo co už nepotřebují a zaujmout takové místo v životě, kde se budou cítit silní, spokojení a vyrovnaní. Je na nich do jaké míry se otevřou moudrosti, kterou toto poznání přináší a jak přijmou řády života, které se jim odhalí, zda s pokorou, nezájmem nebo odporem. Od toho se pak odvíjí jejich životy a životy jejich potomků. Nic víc, nic míň. 

V roce 1992 jsem poznal Sylvovu Metodu a v roce 2005 systemické konstelace, které mi doslova změnily život. Věděl jsem hned, že to je cesta, kterou jsem hledal. Matrix energie mi umožnil, aby se všechny mé dosavadní poznatky a zkušenosti spojily v jeden funkční celek. V metodu, kterou je schopen pochopit a ke svému užitku využít každý člověk, který chce.

Absolvované výcviky:

- Výcviky systemických konstelací (Bhagat)

- Výcvik hypno-systemického koučinku (Bhagat)

- Výcvik Dech existence (Bhagat),

- Klasický koučink (Odyssey),

- Výcvik Systemické pedagogiky (I. Pavelčák),

- Výcik mužské síly a sexuality

- Výcvik Matrix energie

 

Kurzy, sezení a semiáře:

- 101 sezení One Brain

- Kurzy Tarotu, práce s kyvadlem, automatické kresby

- Bezpočet kurzů, seminářů, kinez. terapií, regresí, šamanských ceremonií, psychedelických sesí a pobytů ve tmě.

 

Rozhovor s lektorem v magazínu MAITREA 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79radha(a)ordejov.cz773 623 366