Spokojené partnerství, aneb co skrývá manželova duše

přednáška na festivalu rodina, vztahy a zdraví

Číslo akce: 18
Lektor: Mgr. Čeněk Rosecký
Místo: U Reduty 256, Uherské Hradiště 686 01
Termín: 24. 11. 2019 14:30

Přednáška proběhne v neděli 24. 11. 2019 od 16:00 do 17:30 hod. 

Hodinová dotace: 1:30 hod.
Cena: 150 Kč, záloha 0 Kč

Informce o cenách přednášek: https://www.avaloncentrum.cz/festival/cenik/

Anotace:

Spokojené partnerství aneb co skrývá manželova duše

Tvořit spokojené partnerství je umění, kterému se na školách nevyučuje. Jednou se zamilujeme (ale může to být i z jiného důvodu)) a bez přípravy jsme vrženi do vztahu. Po počáteční „endorfinové“ zamilovanosti (nebo uspokojení z realizace plánu) přijde vystřízlivění, nespokojenost, výčitky, konflikty, ...

S příchodem dětí začnou pro většinu lidí ta nejtěžší období jejich života. Přes to v sobě partnerský vztah ukrývá obrovský potenciál pro náš růst. Pokud najdeme odvahu podívat se na to, co nám partnersví zrcadlí, umožní nám hluboké poznání nejen toho, co skrývá manželova duše.

To jestli partnerství vydrží, nikdo negarantuje. Na to musí být vždy dva. A oba musí chtít. CO Vám ale garntovat mohu, že se díky partnerství pounete dál. Možná nahoru a možná dolů, to záleží na Vás, ale dál určitě.

Podíváme se na hlavní příčiny partnerských nesnází. Ukážeme si, jak může každý z nás přispět k vytvoření a udržení zdravého a spokojeného partnerského vztahu. Těším se na setkání s Vámi.

 

motto: "Skutečným vítězem není ten, kdo bojoval a zvítězil, ale ten, kdo miloval, byl zrazen, ponížen a odpustil."

Obsah akce:

 

Rezervujte si místo na přednášce: https://avalonuh.cz/festival-cenek-rosecky/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Rozhovor s lektorem v magazínu MAITREA

 


 

O lektorovi: Mgr. Čeněk Rosecký
 
Věnuji se osobnímu rozvoji dospělých a vzdělávání učitelů. S lidmi pracuji 12 let. Vím, jak složitá a hluboká bývají osobní zapletení, i kolik odvahy, moudrosti a pokory je zapotřebí k jejich rozpuštění. Ukáži vám, kde naleznete potřebnou sílu a energii. Postupně poznáte, že kroky, které budete činit, jsou skutečnou pomocí a požehnáním pro vás i pro vaše okolí. S důvěrou se budete moci otevřít skutečné a smysluplné změně ve vašem životě.
Vystudoval jsem PrF MU v Brně, PdF OU v Ostravě a v roce 2001 založil vzdělávací agenturu a nakladatelství Tvořivá škola. Prošel jsem výcviky systemických konstelací a hypno-systemického kočinku (Bhagat), klasického koučinku (Odyssey) a školních konstelací (I. Pavelčák). Posledních 5 let se intenzivně věnuji harmonizaci systémů formou skupinových a individuálních terapií.
Pracuji jako ředitel Tvořivé školy, lektor systemických konstelací, rodinný poradce a systemický kouč. Mám 4 děti. S mojí paní se věnujeme práci v MC Ordějov.
Nabízím možnost uvidět a pochopit skryté zákonitosti, které určují vaše životní pocity, potřeby a nároky. Umožňuji rozpoznat nevědomé sily, které řídí váš život a brání vám v dalším rozvoji. Odhaluji to, co je a působí. Poznání systemického řádu a jeho přijetí považuji za základní předpoklady spokojeného a smysluplného života.

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79info(a)ordejov.cz777 577 738