Rosecká Píšová Radha

Rosecká Píšová Radha

Věnuji se především lidem, kteří touží po harmonii, lásce a otevřené komunikací se svými dětmi. Na seminářích a individuálních sezeních jim pomáhám najít silu a klid potřebný pro svobodné rozhodnutí o tom, jak přivádět na svět děti a udržovat rovnováhu v rodinných systémech. 

Díky daru jasnocitnosti mohu odhalovat to, co je a působí. Ukazovat směr, odstraňovat bloky, hojit traumata, která lidem brání žit život naplno a s důvěrou. Všem zájemcům, kteří neměli možnost přijít na svět lotosově, umožňuji hlubokou transformaci porodního traumatu formou vytvoření limbického otisku.
 
Provádím osobní konzultace spojené s technikou Harmonizace duše, rodinné a partnerské poradenství. Poskytuji hojení duše silnou metodou kraniosakrální biodynamiky.
 
Předávám jen to, co jsem sama procítila a prožila.
 
S manželem máme čtyři malé lotosově zrozené děti. Pracuji v Meditačním centru Ordějov, kde se věnuji projektům Lotosový porod a Limbický otisk. Intenzivně vnímám potřebu osobního rozvoje. Ze všech dosud nabytých poznatků je pro mne nejdůležitější ten o celistvé esenci člověka, se kterou přichází na svět. Ukrývá se v každém z nas čeká na své rozluštění. Tato skutečnost mě nepřestává fascinovat. Toužím po pravdě a svobodě. Nevěřím v nic, co je dogmatické nebo manipuluje s živými bytostmi. Věřím v lásku a upřímnost, v přírodu a její zákony. Věřím v sílu, která nás oživuje, a v úplnou dokonalost vesmiru.
 

Rozhovor s Radhou a Čeňkem pro časopis MAITREA naleznete zde: Rozhovor PRO MAGAZÍN MAITREA

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
06 LOTOSOVÝ LIMBICKÝ OTISK - zrození vnitřního štěstí MC Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem 79

JEDINEČNÝ PROGRAM NA INTEGRACI PRIMÁRNÍCH TRAUMAT A NALEZENÍ VNITŘNÍHO ŠTĚSTÍ

Přesně to, co před, při a bezprostředně po narození prožijeme, se nám vtiskne jako základní pocit našeho života. Seminář Lotosový limbický otisk nabízí příležitost změnit toto staré naprogramování a znovu prožít zážitek vlastního zrození, tentokrát v lásce a míru. Přirozeným a zcela novým příchodem na svět je možné zhojit primární traumata a začít se cítit tak, jak si to každý z hloubi duše přeje.

Lotosový limbický otisk - skupina, na které se můžete znovu narodit - lotosově.

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79info(a)ordejov.cz777 577 738