O nás

O nás

Žijeme a pracujeme v Meditačním centru Ordějov. Jeho otevřením jsme si splnili jeden z našich životních snů - vytvořit bezpečný prostor pro sebepoznání a vědomý osobní rozvoj.

Smyslem našich životů je osobní růst, poznání a prožívání naší univerzální podstaty v materii. Přejeme si šířit klid, mír, moudrost, radost a lásku.

Radha

Věnuji se především rodičům, kteří touží po harmonii, lásce a otevřené komunikaci se svými dětmi. Na seminářích a individuálních sezeních jim pomáhám najít sílu a klid potřebný pro svobodné rozhodnutí o tom, jak přivádět na svět své děti a udržovat rovnováhu v rodinných systémech. Všem zájemcům, nabízím hluboké zaléčení porodního zážitku formou vytvoření nového limbického otisku.

Díky daru jasnocitnosti mohu ukazovat směr, odstraňovat bloky a hojit traumata, která lidem brání žít svůj život naplno a s důvěrou. Poskytuji léčení silnou metodou kraniosakrální biodynamiky, harmonizaci duše, rodinné a partnerské poradenství. Poskytuji podporu a poradenství lidem, kteří procházejí obdobím tzv. "temné noci duše", kterým jsem sama prošla.

S manželem máme čtyři malé lotosově zrozené děti. Pracuji ve Tvořivé škole, kde se věnuji projektům Lotosový porod, Škola doma, Tvořivý učitel a MC Ordějov. Intenzivně vnímám potřebu osobního růstu. Ze všech dosud nabytých informací je pro mne nejdůležitější ta o celistvé esenci člověka, se kterou přichází na svět. Ukrývá se v každém z nás a čeká na své rozluštění. Tato skutečnost mě nepřestává fascinovat. Toužím po pravdě a svobodě. Nevěřím v nic, co je dogmatické a manipuluje s živými bytostmi. Věřím v lásku a upřímnost, v přírodu a její zákony. Věřím v tu Sílu, která nás oživuje, a v úplnou dokonalost vesmíru.

 

Čeněk

Je mi 46 let. Prioritou je pro mne osobní růst. S lidmi pracuji posledních 14 let. V současnosti je to mé hlavní povolání. V průběhu praxe jsem poznal, jak složitá a hluboká bývají osobní zapletení, i kolik odvahy, moudrosti a pokory je zapotřebí k jejich transformaci.

Mohu Vám ukázat, kde jsou skryty zdroje síly a energie. Postupně poznáte, že kroky, které budete činit mění Vás i Váš pohled na svět. S důvěrou se budete moci otevřít smysluplné změně ve vašem životě a stát se lidmi, kteří dokáží adekvátně reagovat na všechny životní výzvy, lidmi připravenými milovat.

Vystudoval jsem PrF MU v Brně, PdF OU v Ostravě a v roce 2001 založil vzdělávací agenturu a nakladatelství Tvořivá škola. Pracuji jako manažer, lektor, rodinný terapeut a systemický kouč. Mám 6 dětí. Dvě z prvního manželství a čtyři s mojí druhou ženou Radhou. Posledních 9 let se intenzivně věnujeme seminářům zaměřeným na osobní růst.

Na jaře roku 2004 – v mých 33 letech – jsem se díky mozkové meningitidě, která mne na dva dny poslala do tmy, poprvé setkal s tím, co si dovoluji nazvat "Světlem života". Je to tajemství, které obsahuje lásku, moudrost, štěstí, vnitřní klid, radost a mnoho dalších kvalit, kterých se lidem v životě často nedostává. Poznal jsem, že skutečně plně zhojit a vyřešit všechny naše životní potíže můžeme jedině, pokud se této kvalitě zcela otevřeme. Přestaneme sebe i druhé lidi hodnotit, soudit, trestat nebo zkrášlovat a staneme se k sobě a svému okolí laskavými.

Absolvoval jsem výcviky Systemických konstelací, Hypno-systemického kočinku, Klasického koučinku, Školních systemických konstelací, Dechu života a Silvovy metody. Prošel jsem sedmiletým individuálním očistným programem technikou One-Brain.

Nabízím Vám možnost pochopit a uvidět skryté zákonitosti a síly, které určují naše životy, životní pocity, potřeby a nároky. Poznání řádu lásky a jeho přijetí je pro mne základním předpokladem spokojeného a smysluplného života.

 

 

ODHALUJEME TO, CO JE, A PŮSOBÍ

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79info(a)ordejov.cz777 577 738