LOTOSOVÝ LIMBICKÝ OTISK - zrození vnitřního štěstí

Číslo akce: 06
Lektor: Radha Rosecká Píšová
Místo: MC Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem 79
Termín: 14. 6. 2019 18:00

Seminář se uskuteční v termínu od 14. - 16. 6. 2019

Program začíná první den od 18:00 prezencí, 19:00 večeře, 20:00 zahájení programu. Poslední den končí obědem v cca 14:00.

Hodinová dotace: 16 hod.
Cena: 3 390 Kč, záloha 0 Kč

Cena programu zahrnuje kurzovné, ubytování v pokojích po dvou, kvalitní a pestrou vegetariánskou plnou penzi, základní občerstvení (čaj, káva, ovoce).

Cena 3.390,- je splatná v hotovosti na místě.


Za příplatek 500,-/noc je možné ubytování v nových jednolůžkových domcích ze slámy a hlíny, kde si kromě klidu můžete užít pocit z pobytu v domku z čistě přírodních materiálů (www.vetme.cz). V případě zájmu o tento druh ubytování to uveďte do poznámky v přihlášce.


Po přihlášení budete zařazeni do seznamu účastníků. O zařazení budete informováni e-mailem.

 

Anotace:

JEDINEČNÝ PROGRAM NA INTEGRACI PRIMÁRNÍCH TRAUMAT A NALEZENÍ VNITŘNÍHO ŠTĚSTÍ

Přesně to, co před, při a bezprostředně po narození prožijeme, se nám vtiskne jako základní pocit našeho života. Seminář Lotosový limbický otisk nabízí příležitost změnit toto staré naprogramování a znovu prožít zážitek vlastního zrození, tentokrát v lásce a míru. Přirozeným a zcela novým příchodem na svět je možné zhojit primární traumata a začít se cítit tak, jak si to každý z hloubi duše přeje.

Lotosový limbický otisk - skupina, na které se můžete znovu narodit - lotosově.

Obsah akce:

Jako miminka v děloze jsme naprogramováni přijímat i dávat lásku - být bezpodmínečně milováni svými rodiči. První zážitky spojený s porodem se otiskne do naší mysli jako prvotní obraz života. Tato představa následně udává, jak se budeme v tomto životě cítit, jaké situace a lidi k sobě budeme přitahovat. Pokud se rodíme v bolestech, oddělí nás od matky a nešetrně s námi zachází, nebudeme se cítit nejlépe.

Přesně to, co před, při a po narození prožijeme, si odnášíme do života jako standard našeho bytí.

Namísto snahy opravit staré naprogramování prožujeme zcela nový a přirozený příchod na svět.  Vytvoříme nepokřivený vzorec očekávání, spojíme se s naším prvním vnitřním dítětem a jeho původní esencí - bezpodmínečným přijímámním lásky.

V rámci semináře vytvoříme prostředí podobné děloze – výživné, něžné a pečující. Budeme léčit svá porodní zranění a traumata tím, že nově prožijem zážitek vlastního zrození v lásce a míru. Dáme tak svému vnitřnímu dítěti jasnou informaci, že ho vidíme, víme o něm i jeho potřebách a umožníme mu tak zapojit jeho dary (původní esenci) do našeho každoddenního prožívání života.

Seminář se zaměřuje na stávající nastavení duše ovlivněné momenty z minulosti, změnu nefunkčních programů a zažitých stereotypů. Realizován je formou prožitkových cvičení a technik založených na řízené programování pomocí metody NLP, dechových cvičeních a dalších systemických technikách.

 

Seminář je určen:

  • Pro všechny, kteří chtějí zjistit, jak prožívat svůj život zdravěji.
  • Maminkám a tatínkům, kterým seminář pomůže získat potřebné informace a zbavit se jak vědomých, tak nevědomých negativních programů. Pak budete moci vidět, slyšet a vnímat své děti nezatíženi a ušetřit je zbytečné bolesti.
  • Pro pracovníky, jejichž práce se týká porodu: abyste mohli ostatní provádět jejich porody, je vhodné uvědomit si vlastní porodní zážitek.
  • Pro lektory a učitele, jejichž práce se týká výchovy a vzdělávání dětí, abyste poznali základní příčiny potíží a mohli ostatní vědomě vést.

 

Instrukce pro účastníky:

• Pohodlné oblečení umožňující volný pohyb a ležení na zemi.

• Cokoliv, co vám pomůže cítit se příjemně při novém příchodu. (deky, měkké oblečení, polštář atp.) 

• Cokoliv, co je pro vás něčím významné.

• Poznámkový blok a něco na psaní. Jestli chcete/potřebujete, tak si také přineste svačinu nebo cokoliv, co používáte pro udržení optimální hladiny cukru v krvi, aby vám bylo dobře.

• Prosím, nepoužívejte během tohoto semináře make up ani parfém.

 

Maximální počet účastníků : 12 osob (Tento počet zajišťuje maximální pohodlí a individuální přístup pro každého účastníka.)

 

Zahájení:

Programy začínají první den od 17:00 prezencí.
17:30 - společná dobrovolná meditace
18:30 - večeře,
20:00 - zahájení programu
Poslední den končí obědem v cca 13:00.
 

Místo akce:

Meditační centrum Ordějov je bezpečným místem pro uvolnění, osobní rozvoj a transformaci. Nachází se na samotě, obklopené krásnou přírodou, v místě původního laténského hradiště, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov (GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).

 

Příjezd:

Autem:

Příjezd od Uherského Brodu - hned těsně za dopravní značkou obce „Bystřice pod Lopeníkem“ zabočte doprava. Pokračujte pořád rovně po asfaltové a dále po štěrkovo-hliněné cestě (cca 400 m), až přijedete k meditačnímu centru.

Příjezd od Trenčína - za mostem pře řeku Nivničku jsou tři odbočky doleva. Odbočíte na kterékoliv z nich a pokračujte pořád rovněrovně po asfaltové a dále po hliněné cestě (cca 400 m), až přijedete k meditačnímu centru.

Parkoviště je v areálu centra.

Než se vydáte na cestu, využijte www.mapy.cz případně www.idos.cz.

 

Na setkání s Vámi se těší Radha s rodinou

 


Rozhovor: Rozhovor pro magazín MAITREA


Rozhovor: Rozhovor pro magazín VITALITA


Rozhovor: Rozhovor pro magazín EPOCH TIMES


Kniha:  Lotosový porod bez přestřižení pupečníku


O lektorce:  Radha Rosecká Píšová


Můžete prožít život jako děti. Můžete být těmi nejlepšími partnery. Můžete se cítit velcí jako rodiče, kteří vědí, jak žít.

Můžete se stát součástí mocného rodu světelných bytostí. A můžete být jako řeka, jež se vlila do moře.

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79info(a)ordejov.cz777 577 738