LOTOSOVÝ LIMBICKÝ OTISK - zrození vnitřního štěstí - Ordějov

Číslo akce: 98
Lektor: Radana Rosecká Píšová
Místo: MC Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem 79
Termín: 29. 9. 2023 17:00

Program se uskuteční v termínu od 29.9. do 1. 10. 2023

Programy začínají první den od 17:00 prezencí.
18:00 - společná meditace
19:00 - večeře
20:00 - zahájení programu
Poslední den končí obědem v cca 14:00.
Hodinová dotace: 16 hod.
Cena: 5 790 Kč, záloha 0 Kč
Cena programu zahrnuje kurzovné 3390 Kč , ubytování a kvalitní vegetariánské stravování 2.400 Kč za celý pobyt.
 
Po přihlášení budete zařazeni do seznamu účastníků. O zařazení budete informováni e-mailem. Cena  je splatná v hotovosti na místě.
 
Za příplatek 1000,-/noc je možné ubytování v nových luxusních jednolůžkových domcích ze slámy a hlíny, kde si kromě klidu můžete užít pocit z pobytu v domku z čistě přírodních materiálů (www.vetme.cz). V případě zájmu o tento druh ubytování to uveďte do poznámky v přihlášce.
 

Anotace:

SPECIÁLNÍ PROGRAM, KTERÝ PRACUJE S PORODNÍM TRAUMATEM (TZV. PAMĚŤOVOU STOPOU - LIMBICKÝM OTISKEM).

 

Předčasné odstřižení placenty je jednou z hlavních příčin pocitu existenciální nejistoty, samoty a opuštěnosti. Lotosový limbický otisk je jednou z možností, jak si vzít si zpět svoji sílu a začít se na Zemi cítiti jako doma u maminky v pelíšku.

 

Přesně to, co před, při a bezprostředně po narození prožijeme, se nám otiskne jako základní existenciální pocit našeho života. Seminář Lotosový limbický otisk nabízí příležitost změnit toto staré naprogramování a znovu prožít zážitek vlastního zrození, tentokrát v lásce, míru a plném přijetí.

Přirozeným a zcela novým příchodem na svět je možné zhojit primární traumata, začít se cítit tak, jak si to každý z hloubi duše přeje a vzít si zpět až 30% své životní síly a energie.

 

Lotosový limbický otisk - program, na kterém se můžete znovu narodit - lotosově.

Obsah akce:

Jako miminka v děloze jsme naprogramováni přijímat i dávat lásku - být bezpodmínečně milováni svými rodiči. První zážitky spojený s porodem se otiskne do naší mysli jako prvotní obraz života. Tato představa následně udává, jak se budeme v tomto životě cítit, jaké situace a lidi k sobě budeme přitahovat. Pokud se rodíme v bolestech, oddělí nás od matky a nešetrně s námi zachází, nebudeme se cítit nejlépe.

Přesně to, co před, při a po narození prožijeme, si odnášíme do života jako standard našeho bytí.

Namísto snahy opravit staré naprogramování prožujeme zcela nový a přirozený příchod na svět.  Vytvoříme nepokřivený vzorec očekávání, spojíme se s naším prvním vnitřním dítětem a jeho původní esencí - bezpodmínečným přijímámním lásky.

V rámci semináře vytvoříme prostředí podobné děloze – výživné, něžné a pečující. Budeme léčit svá porodní zranění a traumata tím, že nově prožijem zážitek vlastního zrození v lásce a míru. Dáme tak svému vnitřnímu dítěti jasnou informaci, že ho vidíme, víme o něm i jeho potřebách a umožníme mu tak zapojit jeho dary (původní esenci) do našeho každoddenního prožívání života.

Seminář se zaměřuje na stávající nastavení duše ovlivněné momenty z minulosti, změnu nefunkčních programů a zažitých stereotypů. Realizován je formou prožitkových cvičení a technik založených na řízené programování pomocí metody NLP, dechových cvičeních a dalších systemických technikách.

 

Seminář je určen:

  • Pro všechny, kteří chtějí zjistit, jak prožívat svůj život zdravěji.
  • Maminkám a tatínkům, kterým seminář pomůže získat potřebné informace a zbavit se jak vědomých, tak nevědomých negativních programů. Pak budete moci vidět, slyšet a vnímat své děti nezatíženi a ušetřit je zbytečné bolesti.
  • Pro pracovníky, jejichž práce se týká porodu: abyste mohli ostatní provádět jejich porody, je vhodné uvědomit si vlastní porodní zážitek.
  • Pro lektory a učitele, jejichž práce se týká výchovy a vzdělávání dětí, abyste poznali základní příčiny potíží a mohli ostatní vědomě vést.

 

Místo akce:

Meditační centrum Ordějov je bezpečným místem pro uvolnění, osobní rozvoj a transformaci. Nachází se na samotě, obklopené krásnou přírodou, v místě původního laténského hradiště, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov (GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).

 

Příjezd:

Autem:

Příjezd od Uherského Brodu - hned těsně za dopravní značkou obce „Bystřice pod Lopeníkem“ zabočte doprava. Pokračujte pořád rovně po asfaltové a dále po štěrkovo-hliněné cestě (cca 400 m), až přijedete k meditačnímu centru.

Příjezd od Trenčína - za mostem pře řeku Nivničku jsou tři odbočky doleva. Odbočíte na kterékoliv z nich a pokračujte pořád rovněrovně po asfaltové a dále po hliněné cestě (cca 400 m), až přijedete k meditačnímu centru.

Parkoviště je v areálu centra.

Než se vydáte na cestu, využijte www.mapy.cz případně www.idos.cz.

 

Na setkání s Vámi se těší Radana Rosecká Píšová 

 


Rozhovor: Rozhovor pro magazín MAITREA


Rozhovor: Rozhovor pro magazín VITALITA


Rozhovor: Rozhovor pro magazín EPOCH TIMES


Kniha:  Lotosový porod bez přestřižení pupečníku


O lektorce:  Radana Rosecká Píšová


... a můžete být jako řeka, jež se vlila do moře.

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79radha(a)ordejov.cz773 623 366