Program

Jste srdečně zváni na akce, které pro Vás pořádáme v roce 2022. 

Nabízíme Vám možnost sebepoznání, léčení vnitřních zranění, rozpuštění starých zapletení, zastaralých rodových přesvědčení, nefunkčních programů pro přežití, omezujících konceptů na úrovni duše a nalezení pravého významu slov "JÁ JSEM, TEN/TA KTERÝ JSEM".

A nezapomeňte, jsme jedinečné bytosti duchovní podstaty, toho času v tělech mužů a žen na planetě Zemi. Smyslem našich životů je osobní růst. Prohlubovaních vděčnosti, úcty, pokory, síly a esenciálních kvalit jako jsou radost, láska, svoboda, vnitřní klid, schopnost harmonicky konat a láskavě se vztahovat.

Těšíme se na setkání s vámi.

Akce v MC Ordějov | Akce v celé ČR

Program akcí 2022

Č. Termín Název Lektor Cena Přihláška
9 3. 2. 2022 Večerní KONSTELACE ENERGIÍ_Praha Mgr. Čeněk Rosecký 500 Kč Přihlásit se
97 4. 2. 2022 LOTOSOVÝ LIMBICKÝ OTISK - zrození vnitřního štěstí Radana Rosecká Píšová 3 390 Kč Přihlásit se
9 17. 2. 2022 Úplňkové Večerní KONSTELACE ENERGIÍ_Brno Mgr. Čeněk Rosecký 300 Kč Přihlásit se
9 24. 3. 2022 KONSTELACE ENERGIÍ_Bratislava Mgr. Čeněk Rosecký 500 Kč Přihlásit se
1 22. 4. 2022 VÝCVIK SYSTEMICKÝCH KONSTELACÍ A - Ω 2022 Mgr. Čeněk Rosecký 17 500 Kč Přihlásit se

VŠEOBECNÉ INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMECH

Přihlášení 

Po vyplnění on-line přihlášky v „Kalendáři akcí“ bude zařazeni mezi zájemce o zvolený program.

Platba 

Pokud je na akci požadována záloha, vyčkejte s její úhradou na zálohovu fakturu. Pokyny k platbě zálohy Vám přijdou na e-mail uvedený v přihlášce cca měsíc před konáním akce. Doplatek ceny je v hotovosti na místě.

Pokud záloha požadovaná není, jste zařazeni mezi účastníky. Přijde Vám potvrzení zařazení na akci a približne 1 týden před konaním akce informace o konání/nekonání akce. 

 
Odhlášení: Vaše přihkláška je pro nás dostetčně vážným projevem vaší vůle se akce zúčastnit a počítáme s Vámi. Pokud se nakonec z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, stačí nám to pouze oznámit, abychom s Vámi nepočítali a mohli vaše místo nabídnout náhradníkům.

 

***

Pro akce pořádáné v MC Ordějov:

MC Ordějov se nachází na samotě, obklopené přírodou, v místě původního keltského opidia, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov. (GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).

 

Příjezd autem:

Příjezd od Uherského Brodu - hned těsně za dopravní značkou obce „Bystřice pod Lopeníkem“ zabočte doprava. Pokračujte pořád rovně po asfaltové a dále po štěrkovo-hliněné cestě (cca 400 m), podél sloupů elektrického vedení až přijedete do Centra. Parkovacích míst v centru je dostatek.

Příjezd od Trenčína - za mostem pře Nivničku jsou tři odbočky doleva. Odbočíte na poslední z nich (těsně před zančkou Bystřice pod Lopeníkem. Pokračujte pořád rovněrovně po asfaltové a dále po hliněné cestě (cca 400 m), podél sloupů elektrického vedení, až přijedete k meditačnímu centru.

 

Než se vydáte na cestu, využijte www.mapy.cz případně www.idos.cz.

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79radha(a)ordejov.cz773 623 366