Svoboda

Svoboda

Můžete prožít život jako děti. Můžete být těmi nejlepšími partnery. Můžete se cítit velcí jako rodiče, kteří vědí, jak žít. Můžete se stát mistrem. A můžete být také jako řeka, jež se vlila do moře.

SVOBODNĚ SE MŮŽETE ZAČÍT CÍTIT NA TĚCHTO AKCÍCH:

Vašemu výběru nevyhovuje žádná akce.

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE O PROGRAMECH

Přihlášení - Platba

Do seznamu účastníků zvoleného programu budete zařazeni po vyplnění on-line přihlášky v „Kalendáři akcí“ a uhrazení zálohy/kurzovného na účet 2000383215/2010 (VS: číslo akce + datum narození). Do poznámky, prosíme, uveďte Vaše jméno a název akce. Doplatek ceny je v hotovosti na místě.

Ceny programů zahrnují kvalitní vegetariánskou stravu, ovocné svačiny a ubytování v pokojích po 3–5 osobách (ženy a muži zvlášť). Za příplatek 500 Kč/noc je možné si rezervovat samostatný pokoj pro páry a rodiny s dětmi, za příplatek 1000 Kč/noc samostatný pokoj pro jednoho.

 

Zahájení

Programy začínají první den od 17:00 prezencí.
17:30 - dobrovolná kundalini meditace,
18:30 večeře,
20:00 zahájení programu.
Poslední den končí obědem v cca 13:00.
 

Co si vzít s sebou:

S sebou si přivezte vlastní spacák, polštářek, přezůvky, pohodlné oblečení, případně oblečení na ven a hrníček. V případě zájmu Vám za příplatek 100 Kč/pobyt poskytneme čisté lůžkoviny, přikrývku a polštář (neplatí pro rekreační pobyty).

 

Doprovodný program

Akce doprovází dobrovolné ranní aktivní meditace zaměřené na uvolnění těla, ducha a volné plynutí energie. Součástí každého dne je rovněž dobrovolná hodinová pracovní meditace v kuchyni, domě nebo na zahradě (nevztahuje se na rekreační pobyty), odpolední odpočinek a večerní relaxační program.

 

Kde nás najdete

MC Ordějov se nachází na samotě, obklopené krásnou přírodou, v místě původního keltského opidia, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov.

(GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).

 

Příjezd

Autem:

Příjezd od Uherského Brodu - hned těsně za dopravní značkou obce „Bystřice pod Lopeníkem“ zabočte doprava. Pokračujte pořád rovně po asfaltové a dále po štěrkovo-hliněné cestě (cca 400 m), až přijedete k Meditačnímu centru.

Příjezd od Trenčína - za mostem přes řeku Nivničku jsou tři odbočky doleva. Odbočíte na kterékoliv z nich a pokračujte pořád rovně po asfaltovo-hliněné cestě (cca 400 m), až přijedete k Meditačnímu centru.

Parkoviště je v areálu centra.

 

Než se vydáte na cestu, využijte www.mapy.cz případně www.idos.cz.

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79radha(a)ordejov.cz773 623 366