Program

Jste srdečně zváni na kurzy a semináře, které pro Vás pořádáme v roce 2018. Přijďte rozvinout své možnosti, životní sílu, vnitřní klid, bezpodmínečnou lásku, radost, osobní svobodu a vědomí sebe sama.

Na základní úrovni jsme všichni jedinečnými bytostmi - tvůrci svého osudu. Na úrovni vyšší jsme nedílnou součástí celku. A život se děje skrze nás. Paradoxně platí oboje zároveň. To, jak se dnes máme, je obrazem našeho dosavadního života. Rostlina vzešlá ze semínek našich myšlenek, pocitů, slov a činů. To, jak se cítíme, prožívá spolu s námi jako své poznání také Zdroj, ze kterého jsme všichni vzešli a jehož jsme a vždy budeme nedílnou součástí.

Je mnoho úrovní. Můžete jimi projít, integrovat je, můžete je dokonce přeskočit, ale nelze je ignorovat. Jsou a působí. Záleží na nás, s čím se stotožníme a jestli dokážeme s vděčností a úctou přijmout Život takový, jaký je.

Jestliže se považujete pouze za tělo a mysl, jestliže Váš život řídí výhradně Váš rozum, nesete plnou odpovědnost za celý svůj život. Pokud přijmete svojí univerzální podstatu - nekonečné vědomí a trvalé spojení s Prvotním Zdrojem, přebírá odpovědnost neskonale inteligentnější Universální vědomí.

Připustit si, že jste něco víc, než jen tělo a mysl, je prvním krokem k sebepoznání. Každý má možnost zažívat mír, klid a radost. Každý se jednou otevře svému mistrovství. Cestu si volíme sami. Každý sám a každý s tím svým.

Nabízíme Vám různé možnosti sebepoznání, odhalení starých osobních zapletení, překročení vědomých i nevědomých vzorců a znovunalézání významu slov "JÁ JSEM".

"ODHALUJEME TO, CO JE A PŮSOBÍ"

Akce v MC Ordějov | Akce v celé ČR

Program akcí 2018

Č. Termín Název Lektor Cena Přihláška
19 8. 12. 2018 KONSTELACE VNITŘNÍCH OSOB A RODINNÉ KONSTELACE - Ordějov Mgr. Čeněk Rosecký 1 200 Kč Přihlásit se
12 14. 12. 2018 VÍKENDOVÉ KONSTELACE VNITŘNÍCH OSOB (skupina pouze pro absolventy výcviků v Ordějově) Mgr. Čeněk Rosecký 2 900 Kč Přihlásit se

Program akcí 2019

Č. Termín Název Lektor Cena Přihláška
01 10. 1. 2019 VEČERNÍ KONSTELACE VNITŘNÍCH OSOB v Praze (ochutnávkový seminář) Mgr. Čeněk Rosecký 300 Kč Přihlásit se
02 19. 1. 2019 KONSTELACE VNITŘNÍCH OSOB v Praze Mgr. Čeněk Rosecký 1 400 Kč Přihlásit se

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE O PROGRAMECH POŘÁDANÝCH V PROSTORÁCH CENTRA ORDĚJOV

Přihlášení - Platba

Po vyplnění on-line přihlášky v „Kalendáři akcí“ bude zařazeni mezi zájemce o zvolený program. Pokud je na akci požadována záloha, je pro Vaše přijetí na akci nezbytné tuto zálohu uhradit. V tomto případě,  rozhoduje o zařazení pořadí připsání zálohy na náš účet. Pokyny k platbě zálohy Vám přijdou automaticky na e-mail uvedený v přihlášce, ihned po jejím odeslání. Doplatek ceny je v hotovosti na místě.

Ceny programů zahrnují kvalitní vegetariánskou stravu a ubytování v pokojích po 3 osobách (ženy a muži zvlášť). Za příplatek 500 Kč/noc je možné si předem rezervovat samostatný pokoj.

Ubytování je možné také ve vlastním stanu na zahradě.

Zahájení:

Programy obvykle začínají první den od 18:00 prezencí.
19:00 - večeře,
20:00 - zahájení programu
Poslední den končí obědem v cca 13:00.
 

Co si vzít s sebou:

S sebou si přivezte vlastní povlečení a prostěradlo (spacák není vhodný, máme nové matrace) , polštářek, přezůvky, láhev na pití v meditárně, pohodlné oblečení, boty na procházky v přírodě, plavky...  V případě zájmu Vám za příplatek 100 Kč/pobyt poskytneme čisté povlečení. Lůžkoviny (přikrývka a polštář) jsou k dispozici v ceně akcí.

 

Doprovodný program:

Akce obvykle doprovází dobrovolné aktivní meditace zaměřené na uvolnění těla, ducha a volné plynutí energie.

 

Kde nás najdete:

MC Ordějov se nachází na samotě, obklopené přírodou, v místě původního keltského opidia, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov.

(GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).

 

Příjezd:

Autem:

Příjezd od Uherského Brodu - hned těsně za dopravní značkou obce „Bystřice pod Lopeníkem“ zabočte doprava. Pokračujte pořád rovně po asfaltové a dále po štěrkovo-hliněné cestě (cca 400 m), podél sloupů elektrického vedení až přijedete k nám.

Příjezd od Trenčína - za mostem pře Nivničku jsou tři odbočky doleva. Odbočíte na poslední z nich (těsně před zančkou Bystřice pod Lopeníkem. Pokračujte pořád rovněrovně po asfaltové a dále po hliněné cestě (cca 400 m), podél sloupů elektrického vedení, až přijedete k meditačnímu centru.

Parkoviště je v areálu centra.

 

Než se vydáte na cestu, využijte www.mapy.cz případně www.idos.cz.

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79info(a)ordejov.cz777 577 738