Program

Jste srdečně zváni na kurzy a semináře, které pro Vás pořádáme v roce 2018. Přijďte rozvinout své možnosti, životní sílu, vnitřní klid, bezpodmínečnou lásku, radost, osobní svobodu a vědomí sebe sama.

Na základní úrovni jsme všichni jedinečnými bytostmi - tvůrci svého osudu. Na úrovni vyšší jsme nedílnou součástí celku. A život se děje skrze nás. Paradoxně platí oboje zároveň. To, jak se dnes máme, je obrazem našeho dosavadního života. Rostlina vzešlá ze semínek našich myšlenek, pocitů, slov a činů. To, jak se cítíme, prožívá spolu s námi jako své poznání také Zdroj, ze kterého jsme všichni vzešli a jehož jsme a vždy budeme nedílnou součástí. Můžeme se s ním spojit. A můžeme si také myslte, že to zvládneme sami.

Je mnoho úrovní. Můžete jimi projít, integrovat je, můžete je dokonce přeskočit, ale nelze je ignorovat. Jsou a působí. Záleží na nás, s čím se stotožníme a jestli dokážeme s vděčností a úctou přijmout Život takový, jaký je.

Jestliže se považujete pouze za tělo a mysl, jestliže Váš život řídí výhradně Váš rozum, nesete plnou odpovědnost za celý svůj život. Pokud přijmete svojí univerzální podstatu - nekonečné vědomí a trvalé spojení s Prvotním Zdrojem, přebírá odpovědnost neskonale inteligentnější Universální vědomí.

Připustit si, že jste něco víc, než jen tělo a mysl, je prvním krokem k sebepoznání. Každý má možnost zažívat mír, klid a radost. Každý se jednou otevře svému mistrovství. Cestu si volíme sami. Každý sám a každý s tím svým.

Nabízíme Vám různé možnosti sebepoznání, odhalení starých osobních zapletení, překročení vědomých i nevědomých vzorců a znovunalézání významu slov "JÁ JSEM".

"ODHALUJEME TO, CO JE A PŮSOBÍ"

Akce v MC Ordějov | Akce v celé ČR

Program akcí 2018

Č. Termín Název Lektor Cena Přihláška
13 1. 6. 2018 Konstelace vnitřních osob - individuální systemika Mgr. Čeněk Rosecký 2 500 Kč Přihlášky uzavřeny.
14 9. 6. 2018 RODINNÉ KONSTELACE A POHYBY DUŠE_Brno Mgr. Čeněk Rosecký 1 200 Kč Přihlásit se
95 15. 6. 2018 LOTOSOVÝ LIMBICKÝ OTISK - zrození vnitřního štěstí Radha Rosecká Píšová 3 390 Kč Přihlásit se
06 21. 6. 2018 MUŽSKÝ KRUH - letní slunovrat Mgr. Čeněk Rosecký 200 Kč Přihlásit se
10 23. 6. 2018 SYSTEMICKÉ KONŠTELÁCIE A POHYBY DUŠE_ Bratislava Mgr. Čeněk Rosecký 56 Kč Přihlásit se
05 24. 6. 2018 POSVÁTNÝ ŽENSKÝ KRUH 2018 Radha Rosecká Píšová 300 Kč Přihlásit se
11 13. 7. 2018 KONSTELACE VNITŘNÍCH OSOB - novinka Mgr. Čeněk Rosecký 2 900 Kč Přihlásit se
96 7. 9. 2018 LOTOSOVÝ LIMBICKÝ OTISK - zrození vnitřního štěstí Radha Rosecká Píšová 3 390 Kč Přihlásit se
122018 2. 11. 2018 VÝCVIK SYSTEMICKÝCH KONSTELACÍ A KONSTELACÍ VNITŘNÍCH OSOB - 2018 Mgr. Čeněk Rosecký 22 900 Kč Přihlásit se

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE O PROGRAMECH POŘÁDANÝCH V PROSTORÁCH CENTRA

Přihlášení - Platba

Po vyplnění on-line přihlášky v „Kalendáři akcí“ bude zařazeni mezi zájemce o zvolený program. Pokud je na akci požadována záloha, je pro Vaše přijetí na akci nezbytné tuto zálohu uhradit. V tomto případě,  rozhoduje o zařazení pořadí připsání zálohy na náš účet. Pokyny k platbě zálohy Vám přijdou automaticky na e-mail uvedený v přihlášce, ihned po jejím odeslání. Doplatek ceny je v hotovosti na místě.

Ceny programů zahrnují kvalitní vegetariánskou stravu a ubytování v pokojích po 3 osobách (ženy a muži zvlášť). Za příplatek 500 Kč/noc je možné si předem rezervovat samostatný pokoj.

Ubytování je možné také ve vlastním stanu na zahradě.

Na vybrané programy se mohou hlásit také celé rodiny i s dětmi. Přitom např. jeden rodič (nebo prarodič) hlídá děti a druhý absolvuje vybraný program. Rodiny mají k dispozici prostory centra, dětské hřiště, jídelnu s hracím koutkem, útulné pokojíky a kvalitní vegetariánskou stravu. O přestávkách a polední pauze mohou být rodiny spolu, a tak děti nemají pocit ztráty jednoho z rodičů. Vytvoří se tak bezpečné rodinné pole, které umožní jednomu z rodičů úspěšně absolvovat daný program bez stresu a tlaku, že „ někdo čeká doma, až se vrátí maminka“. Pobyt se tak může stát takovou malou rodinnou "dovolenou".

Zahájení:

Programy obvykle začínají první den od 17:00 prezencí.
17:30 - společná dobrovolná kundalini meditace
18:30 - večeře,
20:00 - zahájení programu
Poslední den končí obědem v cca 13:00.
 

Co si vzít s sebou:

S sebou si přivezte vlastní povlečení a prostěradlo (spacák není vhodný, máme nové matrace) , polštářek, přezůvky, láhev na pití v meditárně, pohodlné oblečení, boty na procházky v přírodě, plavky...  V případě zájmu Vám za příplatek 100 Kč/pobyt poskytneme čisté povlečení. Lůžkoviny (přikrývka a polštář) jsou k dispozici v ceně akcí.

 

Doprovodný program:

Akce obvykle doprovází dobrovolné aktivní meditace zaměřené na uvolnění těla, ducha a volné plynutí energie.

 

Kde nás najdete:

MC Ordějov se nachází na samotě, obklopené přírodou, v místě původního keltského opidia, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov.

(GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).

 

Příjezd:

Autem:

Příjezd od Uherského Brodu - hned těsně za dopravní značkou obce „Bystřice pod Lopeníkem“ zabočte doprava. Pokračujte pořád rovně po asfaltové a dále po štěrkovo-hliněné cestě (cca 400 m), podél sloupů elektrického vedení až přijedete k nám.

Příjezd od Trenčína - za mostem pře Nivničku jsou tři odbočky doleva. Odbočíte na poslední z nich (těsně před zančkou Bystřice pod Lopeníkem. Pokračujte pořád rovněrovně po asfaltové a dále po hliněné cestě (cca 400 m), podél sloupů elektrického vedení, až přijedete k meditačnímu centru.

Parkoviště je v areálu centra.

 

Než se vydáte na cestu, využijte www.mapy.cz případně www.idos.cz.

 

Vítáme Vás.


MC Ordějov,
Bystřice pod Lopeníkem 79



info(a)ordejov.cz



777 577 738